Budując czy remontując dom lub mieszkanie wkładasz w to całe serce – w końcu tworzysz przyszłość dla siebie i swoich najbliższych. Na pewno zależy Ci na tym, by Twoje wymarzone wnętrze było nie tylko piękne, ale także bezpieczne i funkcjonalne.

Dlatego jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc ! Przygotujemy specjalnie dla Ciebie wizualizację wnętrza dopasowaną do Twoich potrzeb, marzeń i fantazji – zajmiemy się także przygotowaniem materiałów dla wykonawców, zadbamy o odpowiedni dobór produktów oraz dostarczeniem na miejsce.

Dla Ciebie zostawiamy najlepsze – cieszyć się życiem w miejscu, które kochasz.

Wizualizacja wnętrza - co otrzymujesz

Wizualizacja na miarę Twoich potrzeb

Jeśli już masz swoją autorską koncepcję, a potrzebujesz jedynie pomocy przy aranżacji lub masz już swój pomysł na zakres pracy przy projekcie – daj znać czego potrzebujesz, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Wizualizacja online

W dzisiejszych czasach nie musimy się już spotykać na żywo, by stworzyć wizualizację wymarzonego wnętrza – wszystko można zorganizować drogą elektroniczną! Komunikacja odbywa się mailowo, telefonicznie oraz w razie potrzeby przy pomocy platformy do wirtualnych spotkań (np. Livestream, Zoom, Teams itp.). Pozostałe etapy przebiegają dokładnie tak samo jak przy procesie standardowej wizualizacji wnętrza.


Umów się na bezpłatną konsultację !

Ewelina Żukowska

Tel. 789-274-556

E-mail : ewelinazukowskaprojekty@gmail.com

*zapytaj o szczegóły oferty promocyjnej