Z okazji Światoego Dnia Higieny Rąk przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową promocję – do końca miesiąca wszystkie baterie łazienkowe w kolorach 

szczotkowanych (złoto, miedź, nikiel, gunmetal, titanium) 15% taniej! W promocji dostępne są baterie  renomowanych producentów : Deante,Emporia i Excellent.

Baterie w kolorze szczotkowanym to rodzaj armatury łazienkowej, która charakteryzuje się matowym wykończeniem i delikatnym połyskiem. Są one niezwykle popularne ze względu na swoje eleganckie i nowoczesne wykończenie, które pasuje do wielu różnych stylów łazienek. Baterie szczotkowane są również łatwe w czyszczeniu i odporne na zarysowania, co sprawia, że są praktycznym i trwałym wyborem do łazienki.

Regulamin :


§ 1.
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Promocja jest organizowana na osi czasu Żukowscy Materiały Budowlane Giżycko w serwisie Facebook: 
https://pl-pl.facebook.com/zukowscygizycko/
2. Promocja odbywać się będzie zgodnie z niniejszym regulaminem, zwanym dalej „Regulaminem” oraz przepisami prawa polskiego.
3. Promocja nie jest grą losową w rozumieniu art. 2 ustawy o grach hazardowych z dnia 19.11.2009 r. (Dz. U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie i w rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
4. Organizatorem Promocji jest firma Z.H.U.P Żukowscy Jan Żukowski Ryszard Żukowski Spółka Jawna w Giżycku ul. Kasztelańska 7 ; zwana dalej „Organizatorem”.
5. Organizator oświadcza, że Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana, zarządzana ani powiązana z podmiotami zarządzającymi lub będącymi właścicielami serwisu społecznościowego Facebook, za pośrednictwem którego można wziąć udział w Konkursie, a serwis Facebook nie ponosi odpowiedzialności wobec uczestników w związku z realizacją Konkursu.
7. Promocja odbywać się będzie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.


§ 2.
UCZESTNICY PROMOCJI

1. Uczestnikiem Promocji musi być osoba, która ma stałe miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.


§ 3.
ZASADY PROMOCJI
1. Produktami objętymi promocją są wyłącznie baterie łazienkowe w kolorach szczotkowanych następujących producentów : Deante (stal szczotkowana, złoto szczotkowane, titanium), Emporia (złoty szczotkowany, nikiel, gunmetal), Excellent (złoty szczotkowany, miedziany szczotkowany).

2. Aby uzyskać specjalny rabat i otrzymać cenę produktu pomniejszą o 15% należy opłacić 100% wartości zamówienia.
3. Promocja trwa do 31.05.2024 (ważna jest data zamówienia produktów) lub do wyczerpania zapasów

4. Każdy uczestnik promocji może zakupić dowolną ilość produktów objętych promocją.

5. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, wyprzedażami ani produktami z montażem.


§ 4.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Treść Regulaminu jest dostępna w siedzibie Organizatora oraz na stronie: 
https://pl-pl.facebook.com/zukowscygizycko/
2. Tytuły poszczególnych rozdziałów Regulaminu mają charakter informacyjny.